Dzień Ryby - 20 grudnia

Dzień Ryby - 20 grudnia
Nie bez przyczyny Dzień Ryby przypada na 20 grudnia. Pomyślmy o tym, idąc na zakupy i patrząc
w jakich warunkach przetrzymywane są karpie na nasz świąteczny stół.
Niejednokrotnie w niedotlenionych pojemnikach, półżywe z natłoku towarzyszy oraz długich godzin transportu.
Mówimy ?dzieci nie ryby a swój język mają? a ryba? Ryba milczy, gdyby mogła to krzyczała by z bólu
i swej niedoli. Mało kto zastanawia się co może czuć karp. Wystarczy spojrzeć w jego smutne oczy by odgadnąć wszystko.

Dzień Ryby powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Empatia w 2003 roku ? ma on na celu podkreślenie
iż ryba jest istotą żywą , mającą swój charakter. Jedne ryby są pasywne inne ciekawskie, ale wszystkie mają doskonały zmysł słuchu oraz nadzwyczajną zdolność wychwytywania smaków, za sprawą kubków smakowych znajdujących się na całym ciele.
Może warto powiedzieć: Ona to jednak fajna ryba ????

Święto ma na celu uświadamianie ludzi, że ryby nie są przedmiotami i czują ból. Warto więc walczyć o to, żeby ludzie obchodzili się z nimi w sposób humanitarny. Przy okazji Dnia Ryby można też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na ich temat.
?%


Komentarze

Musisz być zalogowany, żeby skomentować ten obiekt.

Witaj na największym portalu ze śmiesznymi obrazkami i filmikami w Polsce Gupizna.pl. Jak się tu znalazłeś to zapewne szukałeś śmiesznych filmików lub, obrazków . Najważniejsze, że trafiłeś do nas, bo to wszystko znajdziesz właśnie na Gupizna.pl. Nasza strona portalu to Gupizna.pl jak i największy zbiór z najnowszymi obrazkami i filmikami. Zobacz Dzień Ryby - 20 grudnia za darmo, bez żadnych ukrytych opłat w formacie graficznym. Znajdziesz tu wiele wiele innych śmiesznych obrazków. Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Cię do przeszukania naszych pozostałych kategorii.
Wierzymy, że dzięki obrazkowi Zobacz obrazek Dzień Ryby - 20 grudnia polubisz nasz portal ze śmiesznymi obrazkami, bo to właśnie dla takich ludzi jak Ty nasi Moderatorzy oraz Administratorzy całą dobę starają się uzupełniać nasze kategorie z obrazkami i filmikami po to żeby (Wy) pasjonaci obrazków mieli okazję zobaczyć najnowsze i najlepsze obrazki i filmiki.

Tak więc dla przypomnienia, oglądasz właśnie Dzień Ryby - 20 grudnia, który został dodany do naszego portalu przez DaVeB do kategorii Wpisy tekstowe dnia 2021.12.20 01:15. Zapraszamy także do obejrzenia innych śmiesznych obrazków. Znajdziecie u nas najnowsze śmieszne filmiki i śmieszne wpisy z internetu i nie tylko.
stat4u