Dzień Serka Wiejskiego - 30 grudnia

Dzień Serka Wiejskiego - 30 grudnia
Ten twarożek produkowany z mleka krowiego o ziarnistej konsystencji ma bogate tradycje i jest popularny na całym świecie. 30 grudnia, kiedy przejadły nam się już świąteczno-noworoczne potrawy, może okazać się prawdziwym wybawieniem.

Po świątecznym przejedzeniu (przed Sylwestrową zabawą) należy pomyśleć o zdrowej diecie.
Odrobina pysznego nabiału nikomu nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie.
30 grudnia obchodzimy Dzień Serka Wiejskiego.
Pierwszy w Polsce serek wiejski został wyprodukowany w OSM Piątnica w 1992 roku a prekursorem był serek typu Cottage Cheese produkowany w Ameryce.
Serek tego typu ma ziarnistą strukturę, doskonale smakuje sam jak i z dodatkami, charakteryzuje się pod względem odżywczym jak i organoleptycznym.

Co ciekawe, Polski serek wiejski znany jest na całym świecie ? przypadł go gustu konsumentom na całym globie.
A Ty? Jadłeś dziś serek wiejski?
?%


Komentarze

Musisz być zalogowany, żeby skomentować ten obiekt.

Witaj na największym portalu ze śmiesznymi obrazkami i filmikami w Polsce Gupizna.pl. Jak się tu znalazłeś to zapewne szukałeś śmiesznych filmików lub, obrazków . Najważniejsze, że trafiłeś do nas, bo to wszystko znajdziesz właśnie na Gupizna.pl. Nasza strona portalu to Gupizna.pl jak i największy zbiór z najnowszymi obrazkami i filmikami. Zobacz Dzień Serka Wiejskiego - 30 grudnia za darmo, bez żadnych ukrytych opłat w formacie graficznym. Znajdziesz tu wiele wiele innych śmiesznych obrazków. Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Cię do przeszukania naszych pozostałych kategorii.
Wierzymy, że dzięki obrazkowi Zobacz obrazek Dzień Serka Wiejskiego - 30 grudnia polubisz nasz portal ze śmiesznymi obrazkami, bo to właśnie dla takich ludzi jak Ty nasi Moderatorzy oraz Administratorzy całą dobę starają się uzupełniać nasze kategorie z obrazkami i filmikami po to żeby (Wy) pasjonaci obrazków mieli okazję zobaczyć najnowsze i najlepsze obrazki i filmiki.

Tak więc dla przypomnienia, oglądasz właśnie Dzień Serka Wiejskiego - 30 grudnia, który został dodany do naszego portalu przez DaVeB do kategorii Wpisy tekstowe dnia 2021.12.30 00:15. Zapraszamy także do obejrzenia innych śmiesznych obrazków. Znajdziecie u nas najnowsze śmieszne filmiki i śmieszne wpisy z internetu i nie tylko.
stat4u