Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek - 21 grudnia

Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek - 21 grudnia
Czy James Bond miał rację oglądając się za brunetkami? Myślę, że od niego powstał pomysł na Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek przypadający na 21 grudnia.
Panie o ciemnych włosach uznawane są za inteligentne, wszechstronne, są doskonałymi partnerkami w interesach.
Nie jedna blondynka zazdrości im udanych związków rodzinnych i mocnego stąpania
po ziemi. Brunetki potrafią niejednokrotnie powalić swym oryginalnym poczuciem humoru.

Panowie, bądźcie w tym dniu wyjątkowymi dżentelmenami dla brunetek ? od jednego pozdrowienia świat się nie zawali.

Swoje święto mają blondynki, więc i brunetki nie mogą być gorsze. Ciekawe tylko czy te pierwsze pozdrowią dzisiejsze ?solenizantki??
?%


Komentarze

Musisz być zalogowany, żeby skomentować ten obiekt.

Witaj na największym portalu ze śmiesznymi obrazkami i filmikami w Polsce Gupizna.pl. Jak się tu znalazłeś to zapewne szukałeś śmiesznych filmików lub, obrazków . Najważniejsze, że trafiłeś do nas, bo to wszystko znajdziesz właśnie na Gupizna.pl. Nasza strona portalu to Gupizna.pl jak i największy zbiór z najnowszymi obrazkami i filmikami. Zobacz Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek - 21 grudnia za darmo, bez żadnych ukrytych opłat w formacie graficznym. Znajdziesz tu wiele wiele innych śmiesznych obrazków. Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Cię do przeszukania naszych pozostałych kategorii.
Wierzymy, że dzięki obrazkowi Zobacz obrazek Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek - 21 grudnia polubisz nasz portal ze śmiesznymi obrazkami, bo to właśnie dla takich ludzi jak Ty nasi Moderatorzy oraz Administratorzy całą dobę starają się uzupełniać nasze kategorie z obrazkami i filmikami po to żeby (Wy) pasjonaci obrazków mieli okazję zobaczyć najnowsze i najlepsze obrazki i filmiki.

Tak więc dla przypomnienia, oglądasz właśnie Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek - 21 grudnia, który został dodany do naszego portalu przez DaVeB do kategorii Wpisy tekstowe dnia 2021.12.21 01:11. Zapraszamy także do obejrzenia innych śmiesznych obrazków. Znajdziecie u nas najnowsze śmieszne filmiki i śmieszne wpisy z internetu i nie tylko.
stat4u