Dzień Gracza LOTTO - 25 stycznia

Dzień Gracza LOTTO - 25 stycznia
Dzień Gracza LOTTO ustanowiono, by dobra energia i uśmiech szczęścia dotarły wszędzie. To święto wszystkich, którzy lubią gry LOTTO, dobrą zabawę i radość wygrywania.

Tego dnia gracze umawiają się na wspólne wyjścia do punktów LOTTO lub na grę na lotto.pl. Liczy się wspólny, optymistyczny duch zabawy. Popularna jest zwłaszcza gra w powszechnie lubiane Lotto. Zwyczajem jest także obdarowywanie się Zdrapkami. To bardzo pozytywne święto. Tego dnia nie wypada się smucić.

Święto wszystkich graczy LOTTO powstało z inicjatywy Totalizatora Sportowego, na pamiątkę utworzenia firmy. Dzień jest nawiązaniem do daty 25.01.1956 r., kiedy to spółka rozpoczęła swoją działalność, powołana zarządzeniem przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej. Dochód miał być przeznaczany na budownictwo i kapitalne remonty obiektów sportowych w Polsce. Dziś z każdej złotówki przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO aż 19 groszy trafia na polski sport i kulturę. Nie ma w Polsce drugiej firmy, która tak konsekwentnie i w tak dużym stopniu przyczyniała się przez kolejne dekady do rozwoju polskiego sportu. Oferta gier Totalizatora Sportowego zmienia się, jednak od 1956 roku każda z nich wspiera polski sport i kulturę. W roku 2021 świętowano 65-lecie powstania Totalizatora Sportowego.

Świat gier LOTTO to przede wszystkim radość wygrywania, dobra zabawa i entuzjazm. To właśnie jest najważniejsze w LOTTO. A także setki, tysiące i miliony spełnionych marzeń, zrealizowanych celów i uszczęśliwionych osób. Świat LOTTO to wiele gier i jeden wspólny, optymistyczny duch zabawy. Tu miliony wygrywają miliony. Każdy może odnaleźć w świecie LOTTO swoje ulubione gry i szczęśliwe liczby ? by grać, bawić się, wygrywać i uśmiechać.
?%


Komentarze

Musisz być zalogowany, żeby skomentować ten obiekt.

Witaj na największym portalu ze śmiesznymi obrazkami i filmikami w Polsce Gupizna.pl. Jak się tu znalazłeś to zapewne szukałeś śmiesznych filmików lub, obrazków . Najważniejsze, że trafiłeś do nas, bo to wszystko znajdziesz właśnie na Gupizna.pl. Nasza strona portalu to Gupizna.pl jak i największy zbiór z najnowszymi obrazkami i filmikami. Zobacz Dzień Gracza LOTTO - 25 stycznia za darmo, bez żadnych ukrytych opłat w formacie graficznym. Znajdziesz tu wiele wiele innych śmiesznych obrazków. Nie pozostaje nam już nic innego jak zaprosić Cię do przeszukania naszych pozostałych kategorii.
Wierzymy, że dzięki obrazkowi Zobacz obrazek Dzień Gracza LOTTO - 25 stycznia polubisz nasz portal ze śmiesznymi obrazkami, bo to właśnie dla takich ludzi jak Ty nasi Moderatorzy oraz Administratorzy całą dobę starają się uzupełniać nasze kategorie z obrazkami i filmikami po to żeby (Wy) pasjonaci obrazków mieli okazję zobaczyć najnowsze i najlepsze obrazki i filmiki.

Tak więc dla przypomnienia, oglądasz właśnie Dzień Gracza LOTTO - 25 stycznia, który został dodany do naszego portalu przez DaVeB do kategorii Wpisy tekstowe dnia 2021.01.25 23:57. Zapraszamy także do obejrzenia innych śmiesznych obrazków. Znajdziecie u nas najnowsze śmieszne filmiki i śmieszne wpisy z internetu i nie tylko.
stat4u